PIEDZĪVO SEVI 30+, 40+, 50+

NOMETNES PIEAUGUŠAJIEM

atsauksmes & atziņas no dalībniekiem

ir labi būt vietā, kur vari vienkārši būt. pamanīt sevi un citus, kopā esot.
tik daudz piedzīvots un redzēts, bet mierā un bez steigas.
cik labi, ka ir plāns, bet..var darit un var arī nedarīt! iedot vai arī paņemt laiku Sev!

  Tik piepildītas, bet reizē nesteidzīgas dienas nometnē lieliskā kompānijā, burvīgā vietā. Ieklausīties sevī un citos, iesmaržot, izjust un sadzirdēt, izgaršot un sapņot.. Ļauties vieglumam! Būt kopā “Piedzīvo sevi” Paldies, Inga Pāvula. Uz tikšanos!

  Izjust satikšanās prieku, iepazīties no jauna, ļauties spontānām idejām, noticēt radošajam gēnam sevī .. būt dabā un pazust savā Nekurienē, aizmirst par darbu un nerunāt par TO (par ko visi tik nepārtraukti cepas ik dienu), kopīgi izjust lasīšanas prieku..

  Uh! Un tas viss nepilnās četrās dienās nometnē Piedzīvo sevi  ārpus laika un ikdienas (pavisam nelielā kompānijā, kas omulīgi iekārtojas pie viena galda un nojauc visus stereotipus par nometnēm)! Un atvadīties ar lielisku sajūtu, ka turpinājums sekos… Paldies, Inga!

  mācīties priecāties par mazām lietām un mirkļiem!
  sapratu, ka esmu aizmirsusi – kā tas ir – priecāties!

  atcerējos, ka man patīk dejot un tik sen tas nav darīts!

  es biju domājusi, ka vajag atrast kustēšanos un vajag atrast radošumu. izpausmes. es biju domājusi, bet te pamēģināju un zinu, ko gribu darīt!
  baudīju to veselīgo tukšumu galvā, kas ļauj vienkārši radīt
  no bailēm un pretestības līdz izkustēšanai un prāta/ķermeņa atslābumam! galvā gaisīgs dullums un visām domām atvaļinājums uz kādu brīdi!

  Viens vienīgs sajūtu virpulis. Trīs dienas fantastiskā Ingas Pāvulas organizētā pieaugušo nometnē, trīs dienas, lai izdzīvotu sevi nometnē “Piedzīvo sevi”. 

  Smiešanās līdz asarām, emocijas līdz asarām, sarunas un dziesmas, filozofēšana un aizraujošas darbnīcas, iedvesmas stāsti un kopīga grāmatu lasīšana, koncerti un ekskursijas, peldes un pārsteidzošas izstādes, prieks un vēlreiz prieks, gardas maltītes, iedvesma un enerģija līdz debesīm un vēl.

  Kuldīga. Piedzīvo sevi. Mazpilsētas šarms mani apbūris pilnībā.

  liekas, kas tur vat būt, paknibinoties ar krāsām, porcelānu, ar mezglošanu... bet notiek kaut kas daudz vairāk
  tik ļoti var sagurt no plūšanas un ļaušanās procesam JA ikdienā visam ir mērķis, rezultāts, termiņš
  kopš bērnudārza nebiju gulējusi diendusu, nebiju zīmējusi, veidojusi... liekas, esmu pārstartējusi programmu