skolotāju supervīziju grupaS (2023)

Uzsākoties otrajam mācību semestrim un turpinoties laikam, kad nogurums un apnikums pieaug gan skolotājiem, gan skolēniem un vecākiem, turklāt nav skaidrs, kad šis laiks beigsies, esmu nolēmusi piedāvāt grupu supervīzijas skolotājiem no dažādām vietām un skolām.

Pēc šāda modeļa pieejamas arī supervīzijas grupā skolu skolotāju grupām, kas grib kopīgi trenēties problēmrisināšanā un reflektēšanā supervīzijās.

Lasiet vairāk zemāk, piesakieties nākamās grupas gaidīšanas sarakstā vai piesakiet savu grupu.

pieteikties / pieteikt savu GRUPU

FebRUĀRIS - DECEMBRIS'23 grupa

Apjoms. 10 tikšanās reizes no februāra līdz decembrim (vasarā pauze), katra tikšanās 2 stundas, apliecinājums par piedalīšanos 20 h supervīzijās. Grupā līdz 8 dalībniekiem.

Tikšanās vieta zoom. Tā būs iespēja netērēt laiku ceļā, pieslēgties tur, kur esat – mājās vai darbā,  satikt kolēģus no dažādām vietām.

Laiks. Trešdienas pēcpusdiena, konkrēti datumi un laiks tiks saskaņoti ar grupu, kas pieteiksies.

Izmaksas. Samazinātas maksas piedāvājums. Divi maksājumi, 150,- eur par janvāri-maiju (5 nodarbības) un 150,- eur par augustu-decembri (5 nodarbības).

Supervīziju saturu un apskatāmās tēmas noteiks dalībnieku vajadzības, konkrētie jautājumi un situācijas, kuras precizēsim pirmajā tikšanās reizē.

ATSAUKSMES
pēc supervīzijām grupās

  • "Negaidīju vispār neko, bet sagaidīju profesionālu un arī patīkami saturīgu tikšanos ar kolēģiem."
  • "Esmu sajūsmā par reālistisko skatu uz lietām – katrs varējām dalīties ar to, kā mums iet un kur esam, kā jūtamies, arī to, ka ir slikti."
  • "Tomēr šis attālinātais formāts ir interesants – mēs mazajā grupām bijām katra no sava Latvijas gala. Dzīvē nez vai satiktos, tas bija tik vērtīgi!"
  • "Domāju atnākšu paskatīšos, kas tas tāds ir- supervīzija. Neko negaidīju, bet izrādījās – Zoom vide – izcils risinājums, iespēja uzklausīt kolēģu pieredzi, parunāties kā mums iet."
  • "Aizeju no supervīzijām mierīgāka, kā atnācu, ir vairāk pozitīvas enerģijas."
  • "Dzirdēju, ka esam līdzīgās situācijās, tas nomierina."

IEGUVUMI supervīzijĀM UN SUPERVĪZĪJĀM grupā

Refleksijas prasmes, savas pieredzes novērtēšana, vērtības piešķiršana tam, ko daru, iespējams, arī pārmaiņas tajā ko daru. Komunikācija, attiecības ar sevi un kolēģiem. Iespēja dzirdēt līdzīgas pieredzes, reflektēt, saņemt atgriezenisko saiti par savām situācijām no vairākiem dalībniekiem, dažādu skatu punktu iepazīšana, savu nostāju, rīcības un emociju sapratne, jaunas idejas, zināšanas un prasmes tālākai rīcībai, profesionālās atbildības robežu izpratne, sadarbības un attiecību uzlabošana profesionalājā vidē, atbalsts no kolēģiem. 

Citi raksti un resursi par supervīzijām skolotājiem: