Privātuma politika

Ievads

Privātuma politikā ir aprakstīts, kā www.ingapavula.com un www.piedzivosevi.lv, turpmāk tekstā apzīmētas ar "www.ingapavula.com", izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs sniedzat, nosūtot ziņu no "Kontakti" kontaktformas vai pierakstoties ziņu lapai (Newsletter). Ievadot atbilstošajos laukos informāciju par sevi, Jūs piekrītat šo savu datu apstrādei.

Personas dati

www.ingapavula.com drīkst apkopot, uzglabāt un izmantot šādus Jūsu personas datus:

 • Informāciju par Jūsu datoru un interneta lapas www.ingapavula.com apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūsu datora IP adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu);
 • Informāciju par jebkuru informācijas apmaiņu, kas notikusi starp Jums un www.ingapavula.com;
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos www.ingapavula.com izsūtītajiem jaunumiem (ziņu lapa jeb Newsletter) vai saņemtu ziņojumus par aizpildītajām formām (piem., kontaktforma);
 • Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs mums vēlaties nosūtīt.

www.ingapavula.com var izmantot Jūsu personas datus, lai:  

 • Pārvaldītu mājaslapu www.ingapavula.com;
 • Nosūtītu Jums e-pasta ziņojumus, kuriem Jūs esat pieteicies;
 • Nosūtītu Jums ziņu vēstuli (newsletter) un citus mārketinga ziņojumus;
 • Atsauktos uz Jūsu ziņām, kas nosūtītas www.ingapavula.com;
 • Atsauktos uz Jūsu jautājumiem vai sūdzībām par mājaslapu www.ingapavula.com.

Informācijas nodošana trešajām personām

Ja jūs esat devuši mums atļauju ar Jums sazināties, mēs varam iesniegt jūsu informāciju uzņēmumam vai personai, lai veiktu noteiktas darbības www.ingapavula.com vārdā (elektroniskā pasta vēstuļu izsūtīšana, pasākuma organizēšana). Ja tam būs nepieciešami jūsu personas dati, tad mēs nodrošināsim, ka:

 • darba veicēji apņemas izmantot jūsu personas datus vienīgi noteiktās funkcijas veikšanai un neizmantos tos citiem mērķiem;
 • darba veicēji izmantos jūsu personas datus saskaņā ar mūsu personas datu aizsardzības vadlīnijām un ievērojot Fizisko personu datu apstrādes likuma prasības.
Mēs varam Jūsu personas datus sniegt trešajām personām:
 • tik lielā mērā, cik tas atbilst normatīvajiem aktiem;
 • ja nepieciešams nodrošināt jums pasākuma apmeklējumu, uz kuru esat reģistrējies;
 • saistībā ar jebkuru tiesvedības procesu;
 • lai aizstāvētu savas likumiskās tiesības (ieskaitot informācijas nodošanu citiem, lai nepieļautu krāpnieciskas darbības).
 • ja mums ir jūsu atļauja izmantot jūsu personas datus.

Mēs izmantojam Google Analytics programmu, lai analizētu lapas www.ingapavula.com apmeklējumu. Izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas mūsu serveros, Google Analytics apkopo statistisku un citu informāciju par lapu www.ingapavula.com. Informāciju, kas tiek apkopota saistībā ar mājaslapu www.ingapavula.com, glabā uzņēmums Google. Google privātuma politika pieejama šeit.  

Ja jūs pierakstāties mūsu ziņu izdevumu saņemšanai

Kad jūs pierakstāties ziņu izdevuma saņemšanai, jūs ievadāt mums nepieciešamo informāciju:

 • Jūsu elektroniskā pasta adresi;
 • ja vēlaties – Jūsu vārdu.
Šīs informācijas ievākšana notiks brīdī, kad jūs pierakstīsieties mūsu ziņu izdevuma saņemšanai.

Pierakstoties ziņu izdevuma saņemšanai, Jūs saņemsiet elektroniskā pasta sūtījumus par www.ingapavula.com jaunumiem. Jūsu personas datu izmantošana un uzglabāšana elektroniskā mārketinga un saziņas vajadzībām balstās uz Jūsu sniegto atļauju mums rīkoties ar jūsu datiem. Tādēļ Jūs saņemsiet vienīgi tādas elektroniskā pasta ziņas, kuru saņemšanu Jūs esat apstiprinājis.

Jūs varat atsaukt savu piekrišanu turpmāku ziņu saņemšanai jebkurā laikā, izmantojot “atrakstīšanās” tīmekļa “saiti”, kas būs atrodama ikvienā ziņu izdevumā, vai sūtot e-pastu mums uz inga@ingapavula.com ar lūgumu dzēst Jūsu datus.  Ja Jūs atsaucat savu piekrišanu ziņu izdevuma saņemšanai vai Jūsu personas datu izmantošanas atļauju, mēs izdzēsīsim Jūsu elektroniskā pasta adresi no ziņu izdevuma saņēmēju saraksta.

Mūsu ziņu izdevumos dažkārt būs norādīts sadarbības partneru vai trešo personu tīmekļa vietņu adreses. Ja jūs apmeklējat trešo personu tīmekļa vietnes, pārliecinieties, ka esat iepazinušies ar viņu personas datu aizsardzības vadlīnijām. Mēs nevaram uzņemties atbildību par trešo personu rīcību ar jūsu personas datiem. Lūdzu, pārliecinieties, ka esat iepazinušies ar personas datu apstrādes vadlīnijām, pirms iesniedzat savus personas datus.

Sīkdatnes

Mājaslapā www.ingapavula.com tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Šīs sīkdatnes mūs informē par to, vai esat iepriekš apmeklējis mūsu mājas lapu, vai esat jauns lietotājs un ko esat apskatījis mūsu lapā. Mūsu izmantotās sīkdatnes neuzkrāj nekādu personīgo informāciju par Jums un nepiedāvā mums iespēju ar Jums sazināties, kā arī sīkdatnes neielādē nekāda veida informāciju no Jūsu datora.  

Saites uz citām lapām

www.ingapavula.com var ietvert saites uz citām globālā tīmekļa vietnēm vai resursiem. Tā kā www.ingapavula.com nekontrolē šādas vietnes un resursus, Jūs atzīstat un piekrītat, ka www.ingapavula.com neuzņemas atbildību par šādu ārēju vietņu vai resursu pieejamību, kā arī neatbalsta un neuzņemas atbildību par saturu, kas ir pieejams šādās vietnēs un resursos. Jūs arī atzīstat un piekrītat, ka www.ingapavula.com neuzņemsies tiešu vai netiešu atbildību par bojājumiem vai zaudējumiem, ko izraisījusi vai var izraisīt jebkāda šādā vietnē vai resursā vai ar šādas vietnes vai resursa starpniecību pieejama satura izmantošana vai paļaušanās uz to.

Jūsu tiesības

Gadījumos, kad mēs izmantojam un uzglabājam Jūsu personas datus, Jums ir tiesības:

 •     zināt, kā mēs ievācam, izmantojam un uzglabājam Jūsu personas datus. Mūsu privātuma politikas vadlīnijas nodrošina šo informāciju;
 •     tiesības piekļūt Jūsu personas datiem, kas ir mūsu rīcībā;
 •     tiesības atteikties no ziņu lapas sūtījumiem kopumā vai daļēji, sekojot norādēm ziņu lapā vai rakstot uz inga@ingapavula.com;
 •     iebilst datu apstrādei, pamatojoties uz normatīvajiem aktiem;
 •     pieprasīt dzēst Jūsu personas datus, kas ir mūsu rīcībā;
 •     personas datu labojumam, ja tie ir kļūdaini vai nepilnīgi;
 •     aizliegt mums apstrādāt Jūsu personas datus.

Šīs tiesības var attiekties vai neattiekties uz specifiskām situācijām un var ietekmēt, piemēram, ziņu lapas (Newsletter) pakalpojuma pieejamību. Papildu informācija par personu datu apstrādi ir pieejama Datu valsts inspekcijas mājas lapā http://www.dvi.gov.lv. Ja jūs vēlaties izmanto kādas no iepriekš minētajām tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums: inga@ingapavula.com.

Citi

Sazinieties ar mums

Lūdzam rūpīgi iepazīties ar www.ingapavula.com privātuma politiku un sazināties ar mums, ja jums rodas papildu jautājumi:  inga@ingapavula.com.

Personu datu apstrādes pārkāpumi

Papildu informācija par organizāciju rīcību personu datu apstrādes pārkāpumu gadījumos pieejama Datu valsts inspekcijas mājas lapā http://www.dvi.gov.lv.
Ja jums ir bažas par jūsu personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums: inga@ingapavula.com.
Ja mēs nespējam atrisināt jūsu problēmu saistībā ar personas datu apstrādi, jums ir tiesības vērsties ar iesniegumu Datu valsts inspekcijā.

Izmaiņas personas datu aizsardzības vadlīnijās

Mums ir tiesības papildināt un veikt izmaiņas šajās vadlīnijās, tādēļ aicinām jūs ik pa laikam iepazīties ar vadlīnijām atkārtoti. Mūsu veiktās izmaiņas būs saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu. Pašreizējā versija mūsu “Personas datu aizsardzības vadlīnijām” (jeb privātuma politika) ir pēdējo reizi caurskatīta un labota 2020. gada 18. jūnijā.