Vai ir Dzīve pēc...?

Vai ir dzīve pēc...? Pēc 40 gadiem, pēc darba maiņas, pēc vilšanās, pēc šķiršanās, pēc operācijas, pēc bērnu pieaugšanas, pēc dzīvesvietas maiņas ... Un atbilde ir – JĀ, ir dzīve, bet pavisam citāda!

Pēdējos 10 gadus esmu dažādus stāstus par to, kāda ir dzīve pēc 40 pierakstījusi un tagad esmu uzdrošinājusies dalīties! Ja būs lasītāji – rakstīšu arī par to, kas tur pēc 50 notiek. Svētdienu novakaru stāsti.

Sākums bija, lai iedrošinātu un iedvesmotu tos, kam vēl nav ne 30, ne arī 40 gadi, ieraudzīt spilgtāk katru dienu, katru cilvēku un notikumu, ko piedzīvo tagad, dzīvot garšīgi tagad, neatlikt un negaidīt! Svarīga ir attieksme!
Lai uzmundrinātu tos, kam pāri 40, ieraudzīt savas dienas – labās un arī sliktās kā ceļu augšup un arī – izgaršot dzīvošanu tagad! Un, protams, es rakstu, lai atgādinātu pati sev, ka laime ir mūsos un neviens no ārpuses to nevar uzburt! Var pastiprināt, var nomākt – uz laiku, bet nevar radīt vai nogalināt! Tas ir par mums un mūsos pašos. Pārmaiņas, pārdzīvojumi un piedzīvojumi…

Un, ja dzīvi uztver kā Piedzīvojumu, “PIEDZĪVOT DZĪVI”, tad šis laiks ir lielisks, lai atskatītos un pārvērtētu, aizmirstu, atkārtotu un mācītos no jauna, augtu pats un atbalstītu citu augšanu, un galu galā iedvesmotu citus un sevi arī ar Dzīves piedzīvošanu, izgaršošanu un svinēšanu!

Citi stāsti un piezīmes