PIEDZĪVO SEVI: TĀLSKATIS

SARUNU FESTIVĀLĀ LAMPA
SARUNA "VAI IR DZĪVE PĒC 50?"

Sestdien, 21. augustā, plkst. 20:00

"piedzīvo sevi: tālskatis" festivālā Lampa ar sarunu "Vai ir dzīve pēc 50?"

Kā tas ir – skatīties savas dzīves Tālskatī? Ko es tur redzu vai gribētu redzēt? Kur es meklēju atbildes par to, kā varētu būt pēc 10 vai 15 gadiem?

Tie, kas pavasarī klausījās "Piedzīvo sevi" sarunas "Tālskatis", jau atpazīst šos jautājumus, par kuriem sarunājos ar dažādiem cilvēkiem. Klausītāju iesaistīšanās, komentāri, e-pasti un sarunas pēc tam parādīja, ka  ši tēma ir aktuāla un pat vairāk interesē 30+ un 40+ paaudzi. Tad nu uzdrošinājos piedāvāt šo tēmu sarunu festivālā LAMPA.

Aicinu uz kopdomāšanu sestdien, 21. augustā, 20:00-21:00 – klātienē Cēsis, Pils laukumā uz "Uzzibsnī" skatuves vai virtuāli Piedzīvo sevi Facebook lapā un mājaslapā šeit, vai YouTube. Lai piedalītos sarunā tiešraidē – atveriet slido.com aplikāciju un pievienojieties #dzivepec50 kanālam vai ar QR kodu, ko redzēsiet uz ekrāna. Saruna tiks tulkota arī zīmju valodā, paldies Latvijas Nedzirdīgo savienībai.

Domāsim un meklēsim atbildes nākotnes scenārijiem un iespējām dzīvei esošajai un arī topošajai 50+ paaudzei. Uz skatuves es būšu viena, bet patiesībā – uz skatuves mēs būsim visi, kopā, lai sarunātos!

Saruna LAMPA mājaslapā – https://festivalslampa.lv/lv/programma/pasakumi/1682

skaties vēlreiz! "Piedzīvo sevi: Tālskatis"⤵

Tālskatis #1

sapņot savus sapņus un dzīvot savu dzīvi, atkal

saruna ar Zani Matesoviču

drosme uzsākt no jauna

saruna ar Aiju Melli

pievieno savu komentāru

 ar facebook


ar google (Youtube)

PIERAKSTIES

 PIERAKSTIES UN SAŅEM E-PASTĀ 

Tālskatis #3

Iekšējais spēks patiesā dzīves pieredzē

saruna ar Agnesi Aljēnu

pievieno savu komentāru

 ar facebook


ar google (Youtube)

PIERAKSTIES

 PIERAKSTIES UN SAŅEM E-PASTĀ 

Tālskatis #4

Novecošanas filozofiskā dimensija

saruna ar Maiju un Ģirtu Jankovskiem

pievieno savu komentāru

 ar facebook


ar google (Youtube)

PIERAKSTIES

 PIERAKSTIES UN SAŅEM E-PASTĀ 

Tālskatis #5

Viedums būt tam, kas esmu

saruna ar Gintu Ratnieci

pievieno savu komentāru

 ar facebook


ar google (Youtube)

PIERAKSTIES

 PIERAKSTIES UN SAŅEM E-PASTĀ 

Tālskatis #6

Noslēgums "Piedzīvo sevi: Tālskatī 50+"

pievieno savu komentāru

 ar facebook


ar google (Youtube)

PIERAKSTIES

 PIERAKSTIES UN SAŅEM E-PASTĀ 

"Piedzīvo sevi: Tālskatis"

dzīvās sarunas par jēgpilnu un piepildītu dzīvi pēc 50+

Pirms gada es sāku publiskot savas piezīmes un pierakstus par “Dzīvi pēc... (40)” – par to, ko jau esmu piedzīvojusi, par ko varu runāt no savas pieredzes un par ko būtu gribējusi dzirdēt pati tajā “Dzīvē pirms…”. Un tagad gribu parunāties par Dzīvi pēc 15-20 gadiem, par nezināmo.

Un pirms kāds tālāk vai tuvāk pazīstamais vai kolēģis vēlēsies teikt "nu, Pāvula, ko Tu par to vecumu runā…” :), mana atbilde ir – mēs, iespējams, esam pirmā  paaudze, kurai jāpiedzīvo un arī jārada cits novecošanas modelis pasaulē, kur no vienas puses – mūsu vecāku padomju laiku vecuma pieredze un otras – mūsdienu jaunības kults un pastiprināta uzmanība uz automatizāciju un ikdienu "mākonī".

Vai esam gatavi dzīvot jaunajā pasaulē ar veciem priekšstatiem? Dzīves kvalitātei un mūža ilgumam uzlabojoties, ir jārunā par mūsu labbūtību un labklājību nākotnē, iespējams, laužot pašu un sabiedrības stereotipus vai atklājot, cik tad maz domājam paši par savu nākotni. Vai esam gatavi nepazust sev un sabiedrībai, kuras vērtīgi un vajadzīgi locekļi un vēstures liecinieki mēs esam? Noticēt sev, savai pieredzei un vērtībai gan tagad, gan pēc 5, 10, 20 gadiem? Turpināt mācīties, dzīvot, piedzīvot!

Aicinu Tevi pievienoties piecās piektdienas vakara sarunās ar cilvēkiem – domātājiem, darītājiem, pētītājiem, vienaudžiem un ne tikai – tiešraidē vai ierakstā "Piedzīvo sevi" mājaslapā (http://piedzivosevi.lv/sarunas) , Facebook un YouTube.

Lai uzzinātu par nākamajiem sarunu vakariem, pieraksties ziņu lapā http://www.ingapavula.com/zinulapa un "Piedzīvo sevi" Facebook lapā https://facebook.com/piedzivosevi.

"Piedzīvo sevi: Tālskatis" producents Kate Elpo, katelpo.com