ATBALSTS MĀCĪT & MĀCĪTIES

"piedzīvo sevi" sarunU VAKARu 3. sezona

jau drīzumā – piektdienu vakaros

28.12.2022.

Decembra beigas – svētku un starpsvētku laiks – aicināt aicina uz izvērtēšanu, atskatīšanos, refleksijām un sarunām.

Šis gads man atkal ir bijis par pārmaiņām, neplānotām, spontāni atnākušām izvēlēm un  jaunām pieredzēm. Tad nu jāatgādina manis pašas  rakstītais – Dzīve ir piedzīvojums, ja atļaujamies no jauna piedzīvot sevi, cilvēkus, situācijas!

Ļaujoties pārmaiņām, esmu sastapusi lieliskas kolēģes, atcerējusies kopā domāšanas un kopā darīšanas izaicinājumus un prieku! Un arī iedvesmu turpināt iesāktās "Piedzīvo sevi" sarunas!

Šajā, jau trešajā, sarunu sezonā – par mācīšanās un mācīšanas atbalstu. Ko mēs ar to saprotam, kā mēs to piedzīvojam, kas ir tas, kas mums ir vajadzīgs un kas ir tas, kas mums nav vajadzīgs.

Sarunu tēmas aizsākumam – manis pašas pārdomu raksts "Kad visa kā ir par daudz. Profesionālā pilnveide – apgrūtinājums vai ieguvums?"

Kā jau ierasts, sarunas būs dzīvas un īstas, tiešraidē un aicinot jūs visus iesaisīties komentējot un jautājot. Domāju, ka turpināsim arī tradīciju – divas vai trīs tikšanās tiešraidē, lai veltītu laiku klausītāju jautājumiem un komentāriem. Tos var iesniegt jau tagad, skatiet formu zemāk.

Tiešraides un ieraksti būs redzami Piedzīvo sevi Facebook lapā un šeit pat.
Par sarunām un sarunbiedriem ziņošu janvārī, ja vēlies uzzināt – pieraksties un saņem ziņu!

– Inga

TAVS JAUTĀJUMS vai KOMENTĀRS